WSPIERAJ NAS

Jesteś firmą?

To świetnie! Możesz zatem wspierać działania Stowarzyszenia Żywica na kilka sposobów!

JAK TO ZROBIĆ?

  1. Chcesz przyłączyć się jednorazowo do działania lub projektu, które obecnie realizujemy? Możesz zostać naszym sponsorem. Skontaktuj się z nami i ustalimy jak możemy nawiązać współpracę!
  2. Darowizna. Możesz także wpłacić darowiznę na konto Stowarzyszenia.
  3. Chcesz działać długofalowo? PAYROLL! Jeśli zatrudniasz pracowników zaproponuj im w ramach polityki CSR możliwość dobrowolnego, comiesięcznego odpisu od wynagrodzenia na rzecz naszego Stowarzyszenia. Jak to działa? Mechanizm jest bardzo prosty! Polega na tym, że pracownicy dobrowolnie deklarują dowolną część swojego wynagrodzenia na cele społeczne. Podpisują deklarację, że zgadzają się na potrącenie co miesiąc określonej kwoty (końcówki od pensji). Kwota przekazana przez pracownika co miesiąc odpisywana jest od jego pensji i jednym przelewem trafia do Nas dzięki czemu możemy działać efektywniej!


Jesteś osobą fizyczną?

Ty też możesz pomóc!

JAK TO ZROBIĆ?

  1. Jednorazowo: Możesz wpłacić dowolną kwotę na rzecz naszego Stowarzyszenia, która zostanie spożytkowana na cele statutowe!
  2. Długofalowo. Stały przelew! Ustaw w swoim banku comiesięczne stałe zlecenie. Taka regularna pomoc pozwoli nam skutecznie działać!

Darowizny:

Nr konta: 28 1090 2457 0000 0001 4351 8366
Santander Bank Polska S.A., 1. oddział w Trzebnicy